Bodrum Gulet Kiralama - Ramses Yachting

Mavi Yolculuk Tekne Tipleri

Standart Tekneler

Standart tekneler mavi yolculuğun başlangıcından bu yana kullanılan, genellikle boyları 15-21 metre arasında değişen, 2-6 arası kabin sayısı ile 12 kişiye kadar hizmet veren, klimasız ve ekonomik teknelerdir. Günümüzde tekneler daha modern ve donanımlı olsalar da standart tekneler ile ekonomik ve keyifli mavi yolculuklar yapılabilmektedir. Ege ve Akdeniz’in en güzel koylarında tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Üst Sınıf Tekneler

Standart teknelere oranla daha donanımlı, günlük 4-6 saat arası klima kullanımı olan, boyutları 16-24 metre arasında değişen ve 2-8 arası kabin sayısı olan teknelerdir. Ekonomik bir tekne kiralayarak mavi yolculuğun keyfini yaşamak isteyenler için idealdir. Standart ve Standart Plus teknelerin her kabininde özel duş, WC, çift kişilik yatak ve dolaplar bulunmaktadır.

Lüks Tekneler

Günümüzde tekne imalatı ve onarımları o kadar ileri seviyelere ulaşmıştır ki; ülkemizde el emeği ile üretilen gulet teknelerimiz dünya standartlarının üzerinde bir konforla yerli ve yabancı konukların tatillerini geçirmelerine olanak vermiştir.

Lüks tekneler genelde 18-30 metre aralığında boyları olan, 2-12 arası kabin sayısına sahip olacak şekilde dizayn edilmiştir. Tüm odalarda ve salonda klima, İnternet bağlantısı, uydu TV ve su sporlarının yanı sıra duşa kabinli banyoları bulunan geniş ve konforlu kabinlere sahiptir.

Delüks Tekneler

Son yıllarda sektörümüzün oldukça gelişmesiyle guletler ve yatlar misafirlerini otel ve tatil köyleri konforunda dizayn edilmiştir. Delüks tekneler genelde 24-36 metre arası olup, 3-6 arası kabin ile konaklama kapasitesine sahiptirler.

24 saat klima, İnternet bağlantısı, motorlu su sporları, en-suite kabinlerde misafirlerine oldukça konforlu ve birinci sınıf hizmet sunarlar.4 ila 7 arasında değişen profesyonel personelleri ve hostess, housekeeper gibi kadın personelleri ile sizlere unutulmaz anılarla ayrılacağınız mavi yolculuklar sunmak için hizmetinizde olacaklardır.

Ultralüks Tekneler

Özel yapım ve dizaynları ile konfor ve lükste sınır tanımayan teknelerimiz son teknoloji ekimanlar  ve en kaliteli malzemeler ile donatılarak sizlere rüya gibi bir mavi yolculuk sunarlar. Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz ultralüks yatlarımız 35-56 metre arasında değişen boyları ve 4 ila 6 arası kabin sayısı ile dizayn edilirler. Motorlu su sporları ve jetski gibi olanaklar sunan bu teknelerimizde 24 saat klima, İnternet bağlantısı, Uydu TV, Playstation gibi tam anlamıyla konforunuz düşünülerek koyulan ekipmanlar sahiptirler. 6 ila 10 arası personel ile hizmet veren teknelerimizde gurme aşçılar, housekeeper, barmen/barmaid ve mesleklerinde en üst düzey kariyere sahip kaptan ve gemiciler bulunmaktadır. Servisler deneyimli ve belgeli hosteslerimiz tarafından yapılan ultralüks yatlarda sizlere sadece maviliklerin tadını çıkarmak kalır.

Motoryatlar

Eğlence ve tatili sağladığı konfor ve kalitesiyle, üstün hizmet anlayışıyla birleştirip misafirlerini en iyi şekilde ağırlayan süratli ve güçlü motorlarla donatılmış yat tipleridir. Süratli olmaları ile uzun mesafe ve rotalarda tercih edilerek dünyanın gizli kalmış cennet koylarına sizleri taşıyabilirler.