Bodrum Gulet Kiralama - Ramses Yachting

Hakkımızda

 

Ramses Yachting

Ramses Yatçılık Ltd. Şti. 2008 yılında S. Murat ÖZBAYDAR tarafından Merkezi Bodrum olarak kurulmuştur. Bodrum Ticaret Odası ve Deniz Ticaret Odası’nın 8025 sicil numaralı üyesidir. Aynı zamanda TURSAB Belge No:11342 ile şirketimiz bünyesinde Londina Travel Turizm Seyahat Acentası ile hizmet verilmektedir.

 

Merkezi Muğla/Bodrum’ da bulunan firmamız, Ege ve Akdeniz’ in kıyılarından masmavi koylarına hizmet vermek ile beraber yurt içi ve yurt dışı rotalara mavi yolculuk düzenlemektedir. Özellikle Bodrum, Fethiye, Göcek, Marmaris ve Antalya ile Hırvatistan koylarında tekne kiralama veya yat kiralamayı düşünenlere en doğru seçeneği sunmak ve gerçek kaliteyi yaşatmak önceliğimizdir.

 

Rezervasyonunuzdan itibaren siz saygı değer misafirlerimizi alanında profesyonel personelimiz ile güler yüzlü hizmet sunmaktayız. Güvenilirliği, hijyeni, kaliteyi, güler yüzlülüğü ve müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemiş, bu ilkeler doğrultusunda misafirlerimize mükemmel mavi yolculuk hizmeti sunmaktayız.

 

Oluşturduğumuz özel yat filomuzda, gulet ve motoryatlarımız ile Türk misafirperverliği eşliğinde gerçekleştirdiğimiz mavi turlarımızda uzman, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü mürettebatımız ile hizmet vermekteyiz.

 

Mavi yolculuklarınızda sizin isteğiniz doğrultusunda hazırlanacak menülerimiz ile hünerli aşçılarımız damak tadınızı rüyaya çevirecektir. Ramses Yatçılık olarak yiyeceklerimizin damak tadı ve kalitesini farkımız olarak sunmakta ve %100 memnuniyet garantisi vermekteyiz.

 

Ramses Yatçılık olarak evlilik teklifi, doğum günü, ufak kutlamalar, balayı gibi organizasyonlarında da hizmet vermekteyiz. Hayatınızın en mutlu gününü eşsiz ve uçsuz bucaksız mavilikleri de şahit yapabilirsiniz. Bu en mutlu gününüz de Ramses Yatçılık olarak hizmetinize hazırız.

 

Ramses Yatçılık olarak mavi yolculuklarınızı bir rüyaya çeviriyoruz. Rüya tadında bir tatil için hizmetinizdeyiz.

 

İŞİMİZ MAVİ YOLCULUK; MEMNUNİYETİNİZ GURURUMUZDUR…